VOF-225A-48
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame - 48V@4.69 A - 225W
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: VOF225A48
  • Part No:
    VOF-225A-48
  • Dimensions LxWxH:
    4 x 2 x 1 in