VOF-10B-S15
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame, Board Mount - 15V@0.7A - 10.5W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: VOF10BS15
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    CUI Inc.
  • Part No:
    VOF-10B-S15
  • Alias/AKA:
    VOF-10B-S15
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    2
  • Dimensions LxWxH:
    1.913 x 0.917 x 0.806 in