VMS-450B-48
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 450 W - 48 Vdc - Single Output - Open Frame - Medical - 127 x 76.2 x 38.1mm (5 x 3 x 1.5 inch)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +