VMS-225-12
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame, Chassis Mount - 12 V@18.75 A - 225W
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: VMS22512
  • Part No:
    VMS-225-12
  • Alias/AKA:
    VMS-225-12
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    72
  • Dimensions LxWxH:
    4 x 2 x 1 in