VMS-200-12
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame, Chassis Mount - 12 V@16.67 A - 200W
RoHS Compliant
Discontinued
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: VMS20012
  • Part No:
    VMS-200-12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimensions LxWxH:
    4 x 2 x 1.48 in