VBED15-D12-D12-1
CUI Inc.
Isolated Module DC/DC Converter - 15 W - 83% Efficiency - Outputs 12V, -12V 625mA, 625mA - 9V to 18V Input - 6-DIP Module.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +