PYB10-Q48-S3
CUI Inc.
10 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 3.3 Vdc, 2.4 A, 7.92 W, 18~75 Vdc I ...
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
10 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 3.3 Vdc, 2.4 A, 7.92 W, 18~75 Vdc Input Range