PSK-S5B-15
CUI Inc.
AC-DC Power Supply - 15 VDC - 0.33 A - 5 W - Through Hole Module
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +