PSK-6B-S24
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Encapsulated, Board Mount - 24V@0.25A - 6W
Description +
Search Keywords: PSK6BS24
  • Part No:
    PSK-6B-S24
  • Alias/AKA:
    PSK-6B-S24
  • Dimensions LxWxH:
    2 x 1 x 0.659 in