PSK-6B-S15
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Encapsulated, Board Mount - 15V@0.4A - 6W
Description +
Search Keywords: PSK6BS15
  • Part No:
    PSK-6B-S15
  • Alias/AKA:
    PSK-6B-S15
  • Dimensions LxWxH:
    2 x 1 x 0.659 in