PRC40-48-S12
CUI Inc.
DC-DC Converter - 12 VDC - 3.333 A - 40 W - 18~75 VDC Input Range - DIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +