PQA50-D24-S15-D
CUI Inc.
50 W, 2:1 Input Range, Single Regulated Output, Board Mount, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 15 Vdc, 3.33 A, 50 W, 18~36 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
50 W, 2:1 Input Range, Single Regulated Output, Board Mount, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 15 Vdc, 3.33 A, 50 W, 18~36 Vdc Input Range