- PHP1-S5-S15-M-TR
Description
1 W, 1:1 Input Voltage Range, Single Unregulated Output, 8 Pin SMT, 2,000 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 15 Vdc, 0.066 A, 1 W, 4.5 ~ 5.5 Vdc Input Range