PDRC-10-12
CUI Inc.
AC-DC Power Supply - 12 VDC - 0.83 A - 10 W - DIN Rail
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +