PDRB-75-48
CUI Inc.
AC-DC Power Supply - 48 VDC - 1.6 A - 76.8 W - DIN Rail
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +