PDRB-18-24
CUI Inc.
AC-DC Power Supply - 18 W - 24 Vdc - Single Output - Input Voltage 90 to 264VAC - Spring Terminal - DIN rail
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +