MXO45HS-3C-16.0000
CTS Corporation
HCMOS/TTL Oscillator - 16 MHz - ±50ppm Stability - 5V - 26mA - -20°C to 70°C - 8-DIP - 4 Leads (Half Size - Metal Can).
Description +