445W22E27M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 27MHz ±20ppm - Temp Stability: ±20ppm/°C 0°C to +50°C - 20pF - 40 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +