445A31K16M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 16MHz ±30ppm - Temp Stability: ±10ppm/°C -10°C to +60°C - 8pF - 40 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +