445A22S24M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 24MHz ±20ppm - Temp Stability: ±20ppm/°C -10°C to +60°C - Series - 40 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +