407F35D012M5000
CTS Corporation
SMD Crystal - 12.5MHz ±30ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C -20°C to +70°C - 18pF - 60 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +