11VR2U20F2C103B1
CTS Corporation
11mm Dual Potentiometer - 10 kohm - Linear - Center Detent - 20mm Shaft - Vertical Rear Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +