Search Keywords: LVD75B80H
  • Part No:
    LVD75B80H
    EAR99
    85
  • Maximum Output Voltage:
    75 V
  • Maximum Output Current:
    80 A
  • Input Voltage:
    12 V
  • Dimension:
    58.4 x 45.7 x 22.9 mm