- DRA3R48C2
DRA3R48C2
Sensata / Crydom
SOLID STATE RELAY 480 V - DIN MNT 3PH REV 480VAC 2A 48VAC CNT
Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Description