Search Keywords: DR2260D35W
  • Part No:
    DR2260D35W
    EAR99
    155
  • Maximum Output Voltage:
    600 V
  • Maximum Output Current:
    35 A
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    133.8 x 22.5 x 91.9 mm