Search Keywords: DR2260D30U
  • Part No:
    DR2260D30U
    EAR99
    10
  • Maximum Output Voltage:
    600 V
  • Maximum Output Current:
    30 A
    DC
  • Input Voltage:
    32 V
  • Circuit Arrangement:
    N/A
  • Dimension:
    116.5 x 22.5 x 93.2 mm