- CN100D05
CN100D05
Sensata / Crydom
SSR Relay - Plug-in/PCB Mount SIP 6mm - 100VDC/6A - 5VDC In - FET Output
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
EACH Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description