- VP2CAB12
VP2CAB12
Coto Technology
Electromechanical Relay 12VDC 185Ohm 3A DPDT (( 24.13mm 18.67mm 30.15mm)) Plug-In General Purpose Relay
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description