SC1200-124
COTEK
1200W Inverter/Charger - Inverter:In 24VDC; Out 100-120VAC 30A - Charger:In 90-132VAC; Out 28.8VDC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +