AEK-3000-48
COTEK
AC-DC Power Supply - 3000W - 48VDC - Input:90 to 264 VAC - ProgrammaBle Output 0 to 48VDC/0 to 62.5A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +