- WMF2S22K-F
WMF2S22K-F
Cornell Dubilier
Cap Film 0.022uF 200V/250V PET 10%( 6.6 X 17.4mm) Axial 125C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Description