- WMF1S33K-F
WMF1S33K-F
Cornell Dubilier
Cap Film 0.033uF 100V PET 10% (6.5 X 17.4mm) Axial 125°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: WMF1S33KF
Supplier:Cornell Dubilier
Part No:WMF1S33K-F
HTS:8532250060
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
500 -
Dielectric:PET
Voltage:100,65 VDC|VAC
Capacitance Value:0.033 uF
Tolerance:10 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Axial
Size:6.5 x 17.4 mm