SLPX331M420E5P3
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 85°C - Radial - 330uF (+/-) 20% - 420VDC - Snap-in - 30mm Dia x 35mm
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +