Search Keywords: PSU82915A
  • Part No:
    PSU82915A
    EAR99
    64
  • Capacitance Value:
    829 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 65 °C
  • Voltage:
    110,125 VAC