- PSU72015A
PSU72015A
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic - 720uF - Tolerance +20% - 110VAC/125VAC - 46.0 x 85.7mm - Bracket Mount - Dual Quick Connect - 65°C
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description