- PSU3665A
PSU3665A
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic - 36uF - Tolerance +20% - 165VAC - 36.5 x 69.9mm - Bracket Mount - Dual Quick Connect - 65°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description