- PSU34065
PSU34065
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic - 340uF - Tolerance +20% - 165VAC - 46.0 x 111.1mm - Bracket Mount - Dual Quick Connect - 65°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description