Search Keywords: PSU27015A
  • Part No:
    PSU27015A
    EAR99
    11
  • Capacitance Value:
    270 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 65 °C
  • Voltage:
    110,125 VAC