Search Keywords: PSU14535
  • Part No:
    PSU14535
    EAR99
    6
  • Capacitance Value:
    145 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 65 °C
  • Voltage:
    220,250 VAC