- PSU128015
PSU128015
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic - 1280uF - Tolerance +20% - 110VAC/125VAC - 52.4 x 111.1mm - Bracket Mount - Dual Quick Connect - 65°C
Description