MIN02-002EC620J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 62pF 300V 5% (7.92 X 10.16mm) 200°C Bulk
Description +
Search Keywords: MIN02002EC620JF
  • Part No:
    MIN02-002EC620J-F
  • Capacitance Value:
    62 pF
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Construction:
    N/A
  • Dimension:
    7.92 x 10.16 mm