MIN02-002DC330J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 33pF 300V 5% (7.92 X 10.16mm) 200°C Bulk
Description +
Search Keywords: MIN02002DC330JF
  • Part No:
    MIN02-002DC330J-F
    200
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Dimension:
    7.92 x 10.16 mm
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Family:
    MIN02
  • Capacitance Value:
    33 pF