MC12FA101D-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 100pF 100VDC 0.5pF 3.2 X 2.5 X 2 SMD Bul
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +