MC12CD100C-TF
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 10pf (+/-) 0.25pF - 500VDC - 100ppm/°C - 1210 - RoHS - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +