- MC08EA270J
MC08EA270J
Cornell Dubilier
Cap Mica 27pF 100V 5% (2 X 1.25 X 1.4mm) SMD 125°C Bulk
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: MC08EA270J
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Cornell Dubilier
Part No:MC08EA270J
Unit of Measure:Per Each
RoHS:No
HTS:8532290020
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Construction:Flat
Lead Diameter:N/R
Capacitance Value:27 pF