- DLR1P15K-F
DLR1P15K-F
Cornell Dubilier
Cap Film 0.15uF 100V PET 10% (15 X 7 X 15mm) Radial 7.5mm 85°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description