DCMC124U025BC2B
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 25V 120000uF Case 2.000 x 4.125in
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +