CM04FD221GO3
Cornell Dubilier
Cap Mica 220pF 500V 2% (9.9 X 5.6 X 9.7mm) Radial 3.6mm 125A°C T/R
Description +
Search Keywords: CM04FD221GO3
  • Part No:
    CM04FD221GO3
  • Lead Diameter:
    0.4 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    3.6 mm