- CDV30EF470JO3
CDV30EF470JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 47pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description