CDV19EF330JO3F
CDV19EF330JO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 50
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CDV19EF330JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 33pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +